top of page

        Marka Patys Meble jest naszą wizytówką; produktem opisującym naszą firmę, historię i wartości jakimi się kierujemy. Nasze wyselekcjonowane meble sygnowane marką Patys Meble, oznaczamy poprzez specjalną, grawerowaną, mosiężną sygnaturę z logo marki. Produkty te wykonane zostają zawsze w zgodzie z naturą, przy dużym udziale obróbki ręcznej i wykończeniu ręcznym według tradycyjnych metod. Każdy nasz produkt oferowany jest w pewnych ramach wyboru, ale specjalnie dla Ciebie dajemy Ci szeroki wachlarz możliwości, od indywidualnego projektu, poprzez wykonywanie próbek, aż do ostatecznego wybrania sposobu wykończenia. To Ty jesteś naszą inspiracją, dlatego oferta ta jest skierowana właśnie dla Ciebie.

       Mając ten wyjątkowy produkt, możesz poczuć się równie wyjątkowy.

Oryginalność

Oryginalność naszych produktów osiągamy dzięki indywidualnemu podejściu, tworzeniu mebli opartych na kulturze japońskiej, a także z krajów zachodniej Europy, USA i Kanady. Lekkie, nowoczesne meble, ciężkie barokowe konstrukcje, a także tradycyjne proste formy... wszystko w zgodzie i harmonii z naturą.

nowoczesne Sypialnia

Patys Meble -
oryginalność, styl,
zgoda z naturą

Zabudowy meblowe,

meble na zamówienie

Zabudowy współczesne, mogą zostać wykonane zarówno z drewna jak i nowoczesnych form takich jak płyty laminowane. Możemy również wykonać meble wyłącznie na zamówienie indywidualnego klienta.

Nowoczesna kuchnia

Zabudowy meblowe

Choć Stolarstwo Tradycyjne kojarzy się wyłącznie z drewnem, meblami starymi, ciężkimi wizualnie; tak na prawdę chcemy przekazać Ci poprzez to słowo Tradycyjne - wiedzę. Wiedza, która pozwala wykonać nam meble drewniane; pozwala również wykonać w zupełnie innej jakości meble współczesne.

Pielęgnując nasze umiejętności wykonujemy zabudowy meblowe dla całych mieszkań, zabudowy kuchenne, przedpokoje, sypialnie, łazienki, garderoby, zarówno z drewna jak i współczesnych płyt meblowych.

Wyróżniamy się jednak na tle konkurencji naszą wiedzą z dziedziny stolarstwa tradycyjnego, z czego garściami czerpiemy, a meble choć współczesne, są wykonane zgodnie ze sztuką stolarską. Wykorzystujemy do budowy mebli zarówno drewno lite, sklejki jak i płyty meblowe laminowane. Zawsze idąc pod prąd i będąc przeciwnym masowym produkcjom, wykorzystujemy do tego wyłącznie produkty lepszej jakości, szukamy alternatyw dla ogólnie znanych systemów i proponujemy rozwiązania na miarę potrzeb danego mieszkania.

bottom of page